Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/03/29 00:45 AC Milan (1) @-133 8/10
 

Na kagi bandom speti italijos seria A rungtynes tarp AC Milan - Lazio komandu.
Man atrodo kad čia duoda labai dideli koeficienta už milan pergale, nes milan dabar užima 3 vieta ir nuo pirmos vietos ja skiria tik 4 taskai o pergales atveju skirtu vos 1 taskas ir pakiltu tada i 2 vieta, taip kad motyvacijos laimeti milan komandai tikrai netruks.
Lazio - vos 16 vieta tunyrineje lentelėje užimanti komanda kuri turi 4 tasku persvara nuo iskritimo ribos, tačiau tuos taskus gaus rinkti žaisdama su silpnesnėmis komandomis nes milan stipresne komanda.
Paskutiniai du komandu susitikimai baigesi milan pergale 1:2 ir 0:3 isvykose.
taip kad namie tikrai turėtu parklupdyti o ir koeficientas nemažas.
Žinoma galima isvysti ir lygiasias kurios tampa jau labai populiaros kai žaidžia stipri komanda su silpna, bet ...
Sekmės

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

DjLegend

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 47.77
  • ROI 8.55%
  • W% 56.58%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 78
  • Unitų atspėta: 623.77
  • W-L-T : 43-33-2
  • Vid. unitų skaičius: 7.38
  • Unitų spėta: 576.00
  • Vid. koeficientas: 112.5
 

Unitų pokytis

6054484236302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • Milan spaudžia lazio bet0 neina imusti niekaip ;/
  • Per anksti apsidziaugiau
  • Saunuoliai 😁
  • 1-0 YES!
  • Visiem cia tasku reikia
  • Nu lai krenta😁 seip nieko nesakau visko gali but sitose rungtynese , pats tikrai labai noreciau kad milanas laimetu , bet mano nuomone tai geriausia nelyst i sitas rungtynes 😁
  • BETO KOeficientas jau krenta už milan pergale
  • O tai milan tasku nereikia? jie juk del cempiono vardo kovoja ir tikrai nemetys tasku
  • Lazio reikia tasku, todel no bet arba 02
  • Gerai dabar pasakyk kas pakeis normaliai pirlo , ronaldinho ? gerai yra seedorfas bet kas dar ? gattuso si sezona isvis beveik nezaidzia. su tokiais "auksto" lygio puolejais kaip borielo ir huntelaar tai tikrai optimizmo milano puolimas nekelia daug.pipo irgi jau ne tie metai.. ir ne keliu nebus o visai nemazai . dinho , pirlo , nesta , pato , beckam , mancini.
  • Tai jus galvojat, kad keliu nebus tai jau ragai, o aš manau kad yra kam pakeist, o juo labiau tokie kur mažiau lošia nori pasirodyt ir užsitarnaut trenerio simpatijas.
  • Man atrodo , kad cia tik 02..
  • Uz lacio vyrai cia eina
  • Nors ir viena mylimiausiu komandu milanas bet nu neisivaizduoju kaip jie siandien laimes be pirlo , be dinho , jau net neminiu pato ir nestos..