Gana neblogas statymas istikro. Namai si sezona tragiski tiesiogine zodzio prasme. Isvis komanda nepazaidzia. Per 10 rungtyniu vos 4 ivarcius pelnyti , tai tiesiog apgailetina. Namuose zaidziant isvis dar nepelne ivarcio. Fullham vasara apsipirko kaop reikiant , bet rezultatai gana nuvyliantis . Bet negali sakyti , kad zaidzia blogai , nes komanda zaidzia graziai akiai atakuojanti futbola. Manau , kad siandien sveciai tikrai gali sukovoti del pergales , o jei ne , tai bent lygiosiom , nes namai kaip minejau su savo tokiu zaidimu grys i antra lyga kur ir pridera.
- Balsų: 4
Komentarai (2)