Labas vakaras,Vokietijos krepsinio cempionatas susitinka Bayreuth 2-2 ir Ulm 0-4.Ir cia bandau eit su sveciais nu turi,kazkada pramust Ulm komanda tikrai gan pajegi zaidzianti Eurocup ,bet tiesiog nesiseka daugeli rungtyniu Bundeslygos pralosiama keliais taskais,Bayreuth nieko komandele,bet Ulm man stipresni ir aplinkybes labai geros juos imti,nes toki tarifa gaunam,kadangi Ulm dar be pergaliu,manau ryt Ulmas laimes,geras value,sekmes kas imsit.
- Balsų: 15
Komentarai (0)