Pao po Zalgirio pralaimejimo atrodo siek tiek issibalansavusi. Kaip teige graiku ziniasklaida po to maco: " Pao nesilaike, zaidybinio plano, o Zalgiris laikesi, todel laimejo". Manau, pats geriausias irodymas, kad su Pao viskas gerai, tai sis macas. Rethymno lygos outsideriai. Rungtynes turetu but gera "treniruote" Pao ekipai, pasizaidimas, deriniu slifavimas. Daugiau laiko duoti turetu suoliukui. Pao vietineje lygoje megsta daug mest, be to, greitas puolimas cia turetu dominuot. Todel overis Pao- drasiai. Iki 95-100 tasku tikrai imamas.
- Balsų: 10
Komentarai (0)