Oj cia slidus reikalas, mano manymu cia galutinis rezultatas bus nuo -5 iki +5 ,, nes pirmas macas parode koks Makabis nepajegus ir kokia tupas Gersono vadovavimas. Antra Partizan sikart bus psichologiskai tvirti po tokio maco, kuri pralosinejo ant 20 tasku ir laimejo kazkur apie 10 . Galiu pasakyti rimta eurolygos komanda nesugebetu ant tiek laiminedama pralost. Cia buvo lieva taktika Makabio, koks tikslas spausti Partizana ju aikstej turint keturias komandines ir 15 tasku pranasuma 😟? Ir koks tikslas daryti atakas 10 sek trukmes, kai turi pranasuma virs 10 tasku 😟? Manau didelis minusas Gersonui, nes tie begantys Makabi, nusikale macui besibaigiant ir tada Partizan sulose.
Ko tiketis is sio maco: Manau Partizan neduos nutolti si karta nuo maco pradzios, kaip pirmose rungtynese. Antras dalykas, manau sikart nekris Makabiui tritaskiai 50 proc . Trecias dalykas, tik dvi dienos poilsio, todel Makabi neislaktys taip paciai kaip pirma maca. Kitas dalykas Partizan stipresne priekine linija po lenta, todel cia didelis pliusas jiems.
Isvadas bus manau padares Gersonas , plius kazkiek paverge bus zaidejai, todel nesitikiu is karto didelio Maccabi atotrukio, plius nemanau, kad ir siandien Partizana spaus ju pusej, manau situacija valdys Partizanas, todel bus letos atakos.
- Balsų: 0
Komentarai (1)