Sveiki Lietuvos statytojai.! Noreciau trumpai pasakyt,Maccabi po pirmo pralaimejimo nores atsigriebti kaip galima labiau ir tai daryti nuo pirmos rungtyniu puses. Apskritai daug maciau statymu su fora maccabio po visu rungyniu,taciau as manau,kad apsimoka imti pirmos rungtyniu puses,nes zais jie kaip mat uzsivede ir visu 110% kaip tai dare praitose varzybose,anyway manau sis statymas tikrai vertas demesio 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)