Galima būtų čia surizikuoti, kad bus rezultatas 3:0 serbių naudai, bet bijau, kad kovingosios olandės gali ir paimti kokį setą. Šiaip šiame pusfinalyje man kaip ir viskas aišku, jei serbės demonstruos žaidimą tokį, kokį demonstravo paskutiniame etape, tai olandžių šansai nuliniai. Tiesiog serbės galingesnės prie tinklo, turi daugiau variantų atakose, blokuoja daug metimų per mačą, servuoja stipriai ir t.t . Olandės turi savo pagrindinę puolėją Sloetjes, bet jos pastangų čia tikrai neužteks. Puikus olandžių servavimas irgi neišgelbės, nes serbės puikiai priiminėja ir susitvarko su pačiais stipriausiais servais. Taip olandės buvo serbes įveikusios nieko nelemiančiame mače, kur serbės davė pailsėti savo žvaigždei T.Boškovič. Čia pusfinalis ir visai kitas bus nusiteikimas pas serbes. Olandėms vien patekimas į ketvertą yra didžiausias pasiekimas rinktinės istorijoje.
- Balsų: 1
Komentarai (1)