Nematau aš tokio didelio pranašumo Panevėžio pusėj. Nežaidžia Lietkabelis dar gerai, trūksta stabilumo, gynyboj daug skylių, žaidžiama bangom. Lkl lygoj tik su Neptūno komanda sužaista gerai, tiek su Juventus, tiek su Dzūkija buvo daug blogų atkarpų, tik gale iskovotos pergalės.
Belgai per atranką pateko į šį grupių etapą, turėjo daugiau rungtynių, galėjo labiau susizaisti, pajusti rimtų rungtynių skonį. Komandoj netrūksta amerikiečių, puolimas veikia gerai, mėgsta žaisti greitai, pataiko iš toli ir dideli žmonės, bus reikalų Kupsui ar Morisonui. Paskutiniam atrankos etape abu kartus įveiktas FIAT klubas iš Italijos, taigi belgų nuvertinti snd nereikėtų. Fora pagal mane didoka.
- Balsų: 16
Komentarai (4)