Gana keistas toks statymas , bet visgi viska apzvelgus atrodo logiskas. Namai viena is tu kolumbijos ekipu kuri propaguoja atakuojanti futbola , nei dauguma kitu. Komandos treneris yra Ispanas kuris ir padare is ginybines i atakuojancia. Bet ginyba komanda taip pat negali pasigirti , tai manau , kad gali sveciai situom ir pasinaudoti nors ir namai laikomi favoritais manau, kad sveciai pernelyg yra nuvertinti nors ir yra siuo metu ne geriausioj formoj. Tai , kad ivartis iki HT gali kristi , tai pilnai tikiu , o ir kofas dar visai nieko.
P.s kolumbijos lyga.
- Balsų: 0
Komentarai (1)