Napoli prarado taskus Belgrade ir manau jau nuo dabar kiekvienas macas sioj grupeje jiems gyvvybes mirties. Pulis paskutiniu metu puolime labai stringa, salah magija pasibaigus, firmino toliau dirba visur ir kartais buna issikvepes, be to mano akimis mane su salah pradejo per daug galvoti apie asmeninius dalyku nei komandinius. KLopas jau yra tai minejes ir tai galima matyti kuno kalboje rungtynese. Dadedant vieno kolegos prognozeje, kad abieju komandu puolimas yra daug geresnis nei gynyna yra vissika netiesa, Liverpulio gyvyba geriausia klube nuo Hypia and Carager laiku, Napolio priekis isvis nera niekuo iskirtinis, o Hamsikas tikrai ne atakuojantis zaidejas. Pooliui tas Napolyje nebutu problema, Napoliui pralaimejimas namuose apsoliuciai komolikuotu padeti, todel rungtynes igauna labai savrbu vaidmeni, tokiose ivarciu fiestos dazniausia niekada nebuna.
- Balsų: 10
Komentarai (0)