Štai keletas priežasčių , kodėl aš neabejoju šeimininkių pergale.
1) Klubui reikia žutbūt lyginti seriją , nes jeigu komanda pralaimi ir šiandieną šanskai patekti į kitą etapą praktiškai nuplaukia.
2) KB Savers namuose žaidžia įpatingai gerai , klubas sugeba nušluoti visus varžovus išeilės , tad manau bus atiduotos visos jėgos vardant pergalės.
3) KB Savers namuose niekada nesėdi ginyboje ir 67 taškai jos yra neriba. Tiesiog neįmanoma kad šiandieną jos sėdėtų ginyboje.
- Balsų: 0
Man atrodo phoebus mes dabar 2 baudas, bet galiu klyst.
bega,ar velkasi vos?
3:48 32-27