Sveiki, na čia norėtųsi tik pasakyti, kad nors Roma kol kas sunkiai randa savo žaidimą, sezono pradžioje yra sau neįprastoje 11 vietoje,tačiau kokia tai stipri komanda dar atsimename iš praėjusio sezono Čempionų lygos. Žaidėjai gi tie patys,elementariai trūksta šiek tiek sėkmės,susižaidimo ir pan. Roma dugną pasiekė,dabar yra šansas pakilti,nes Bologna išvis komanda ne kažką, jau praėjusiame sezone vos neišlėkė iš seria A lygos, šiais metais murkdosi dugne vėl, per 5 prasidėjusio sezono rungtynes neįmušta nei vieno įvarčio. Kažkokių konkrečių faktų,galėsiančių pakreipti rungtynes kuria nors linkme neturiu,bet jeigu šiek tiek stebite italų lygą,taigi negi nesiperša mintis,kad Roma jau privalo imti čia taškus,nes tokias gilias tradicijas ir stiprius žaidėjus turintis klubas negali sau leisti barstyti taškus su kažkokia Bologna, nes jau pakankamai ir taip yra prisidirbęs.
- Balsų: 14
Komentarai (0)