Ispanai įveikė išvykoje Anglus, bet tai nebuvo dominuojanti pergale. Labiau tai anglų kaip ne elitinės komandos požymis. Nauja ispanunkomanda turi potencialo apstu, bet naujos jaunos grandys dar nesusizaisuaios pilnai, kartais išpildymas trūksta savitarpio supratimo. Todėl aš manau cia jų lauks labai rimtas ir sunkus išbandymas, gerai subalansuota ir subrendusi kroatų komanda pradžiai manau bandys kiek įmanoma parapiziuoti aikštės viduryje ir ispanų bandymus atakuoti o patys smoks sau įprastų stipriubkokybisku keletos perdavimų išėjimu iš gilumos į greitą ataka. Laukiu nerezultatyviu rungtynių ir manau kroatai čia nepralaimes.
- Balsų: 8
Komentarai (4)