Abi zaidejos cia nieko ypatingo neiveike, galbut Osaka nugalejo Sabalenka, daugiau gana silpnos priesininkes joms kliuvo arba nusekusios. Kuo cia mane stipriai stebina japanke, tai kosminis ramumas ir stabilumas viso zaidimo eigoj, visas sitas stabilumas grynai Serenos Williams kopija, ne veltui su japanke dirba specai kur treniravo Williams. Keys turi ir padacia ir winerius gan gerus kala, taciau si zaideja ganetinai greitai issibalansuoja, jei priesininkas parodo jega, be to jau cia ir taip ateina eile laimet Osakui . Sakyciau macas is osakos puses su galimybe laimet 50-60 proc.
- Balsų: 12
Komentarai (5)