Kazkuo labai sios zaidejos panasios, praktiskai abi zaidzia ne jegos tenisa, bet daugiau ant receivinimo, netgi paziurejus US statistika , del wineriu ir ace geriau Sevastova cia sitoj vietoj. Ir dar kaip minejau cia Sevastovai sekasi zaisti ji ir dubliuose su Pavlycenkova eina kol kas toliau. Netgi abieju situ zaideju H2H eina labai apylygiai, abi be galo techniskos, amerikone lengvesne 5kg geriau gal kazkiek islaksto ir pliusas, kad namai, o visi kiti aspektai labai labai pas jas apylygus.
- Balsų: 10
Komentarai (1)