US Open, 3. round, hard.
Du puikūs žaidėjai ir vėl susitiks. Kiekviena jų kova būna super įdomi ir arši.
Paskutinį kartą jie susitiko šiemet Vokietijoje, kur trūko labai nedaug, kad Kyrgios laimėtų. Visgi kalbant apie šiandieną aš matau, kad Federeris stringa ir stringa neblogai. Būna matosi, kai jis nežaidžia gerai, jis laimi, bet tikrai nelengvai, o dažnai tolimi etapai jam tampa paskutiniai kaip ir šiemet Vimbldono QF, atrodo netikėtai, bet jau nuo Halles matėsi, kad ne viskas gerai, ypač kai Čoričio neaplošė.
Šiandien manau, kad Kyrgios bus motyvuotas, ypač po paskutinės pergalės. Dar žaidžiant prieš Rogerį tuo labiau, blogiausiu atveju jis vėl retired darys.
- Balsų: 2
Komentarai (2)