Risk, bet verta bandymo. FCSB pirmame mače atrodė geriau už Austrijos klubą. Komanda praleido 2 gan greitus įvarčius, tačiau atstatė žaidimo kreivę savo naudai ir sugebėjo mušti. Aišku, praleisti 3, tačiau tas 1 įvartis svečiuose labai gelbėja. Austrijos ekipa gynyba nepasižymi, o vat FSCB pulti tikrai gali ir tam turi daug potencialo. Jei sugebėjo žaisti bent jau ne blogiau už Vienna svečiuose (daugiau gal kalbant apie 2kėl), namuose turėtų primesti savo sąlygas, diktuoti tempą ir tikiu, kad gali mušti MINIMUM 2 įvarčius, nors aišku, kad lauksiu daugiau.
- Balsų: 0
Komentarai (0)