US Open, 2. round, hard.
Įdomesnis statymas, man kažkaip šitie du bičiuliai visada patinka.
Haase dabar labai overinis, visur kimba, visur kovoja ir turi tiesiog gerą formą. Tuo tarpu Goffin amžinai su kokia nors trauma, tačiau vistiek yra guminis ir kovoja iki galo nors kartais būna neįmanoma atsigauti, jis atsigauna.
Kodėl overis? Šiai dienai tarp jų matau overį. Pirmame mače Davidas strigo, tikrai strigo, kaip prieš tokį žaidėją kaip Gaio... Turėjo laimėt 6-3, 6-2, 6-3... tačiau kovojo ilgiau.
Tuo tarpu Haase paivairino gyvenimą ir nutarė duoti du setus varžovui, o po to šauti į pergalę ir taip pasiruošti sunkiom kovom ateityje.
Dabar abu yra geros formos, abu žino vienas kitą ir turi tikslą pasirodyti kuo geriau, abiejų žaidimas tinkamas overiui. French open abu sužaidė super mačą, ar dabar toks bus? tikriausiai taip.
- Balsų: 4
Komentarai (0)