Bandysiu atsiimti pinigus, kuriuos nusinešė rygiečiai su loko. Matomai latviai užšokę ant gerojo periodo, savo turnyre laimėjo jau 2 iš 3 rungtynių, vienas iš jų prieš KHL čempionus, pralaimėjo loko tik po pratęsimo. Jei pavyks pažaboti Davos puolimą, tai ką jau ką , bet apsiginti latviai jau sugebės įmušę savo įvarčius.
- Balsų: 4
Komentarai (0)