Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2018/08/24 20:06 West Ham Laimės arba lygiosios @230 7/10
 

Susitinka dvi komandos tragiškai pradėjusios sezoną. Vienintelis arses pranašumas yra namų aikštė. Iki tol žaidimas abiejų buvo tragedija. West jam treneris turi daug daugiau patirties epl nei emery todėl manau jie greiciau gali rast savo krypti. Tie kas šios ant arsenalo tik dėl to kad jis arsenalas manau labai degs. Labiausiai tikėtina čia rezultatyvios lygiosios.

  • Balsų: 13
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Tomq

Padėkų: 46

Sekėjų: 12

  • Unitai -234.03
  • ROI -7.99%
  • W% 44.48%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 352
  • Unitų atspėta: 2767.97
  • W-L-T : 153-191-8
  • Vid. unitų skaičius: 8.53
  • Unitų spėta: 3002.00
  • Vid. koeficientas: 115.2
 

Unitų pokytis

-220-226-232-238-244-2502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (6)

  • raimike 1-0 Arsenalas
    Esu įsitikinęs kad matysime įvarčių lietu. Maždaug kažkas tokio į 2-2 bendrą rezultatą.
  • Aurelijuzz Tai, kad nebuvo prastai pries chelsea, tiesiog taip kortos sukrito, kad 2 labai rimti varzovai+nauja pradzia po sitiek metu😁 3-1 koki speju
    Buvo varžovai rimti bet ir arsenalas juk mums ne vidutiniokai plius whu irgi ne juokas mano akimis. Arsenalo bėdos gynybos ir saugu linijose stiprios. Jaunas prancūzas leidžiamas į startą daro kritines kliurkas ramsey kontrakto nepratesimas irgi duoda vaisių manau. Gynybos liniją net nekalbėsiu mano nuomone nei vienas nevertas guneriu maikes. Crystal palace visi keturi gynėjai yra geresni už visus 4 arsenalo. Whu dar tinka arsenalo žaidimas techniškas ir ant žemės kur bus erdvių. Todėl galima laukti Andersono suzibejimo. Arnautovicius arba cicherito snd mus manau.
  • 1-0 Arsenalas
  • Tai, kad nebuvo prastai pries chelsea, tiesiog taip kortos sukrito, kad 2 labai rimti varzovai+nauja pradzia po sitiek metu😁 3-1 koki speju
  • nerauzerio40 Nu jau. Cia lengvai arsenalas pervaziuos, ir kas,kad prastas startas,visgi lose ne pries bet ka. Namie cia pasiims manau arsenalas
    Aš manau kitaip. Ypač dėl pervaziavimo.
  • Nu jau. Cia lengvai arsenalas pervaziuos, ir kas,kad prastas startas,visgi lose ne pries bet ka. Namie cia pasiims manau arsenalas