Na cia visi jau labai graziai kalba apie vokiecius, taciau nereikia uzmirsti ju gynybos. Savaitgali labai gerai suzaide sveciuose, taciau pirmaji kelini laisvai galejo gauti kelis ivarcius i savo vartus o tada jau nezinia kaip butu pasibaige pries Montenblach kluba. Dar vienas dalykas yra tas, kad Wolsburg visada UEFA megsta musti ir praleisti. Siandien tikiuosi to pacio. Rubinas tikrai neatvaziuoja pralaimeti ar zaisti lygiosiomis. Namuose per stebukla suzaide lygiom 1-1, cia kova vyks is naujo ir ji gali pakrypti bet kuria linkme. sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)