UEFA Europos lyga - UEFA Europos lyga.
Susitinka Werder Bremen - Valencia.
Pirmas macas baigesi 1;1 ir sende pagal viska valencijai 100% reike musti jei nori eiti i kita etapa.O komanda tikrai nori tiek zaidejei snekejo tiek treneris kad zais 100%. Valencija turi daug geru atakuojenciu zaideju ir sende manau nors viena tikrai imus. Beto Vokeciai niera jau labai gera komanda ginyboj ir sende manau cia bus ivarciu daug.
- Balsų: 0
Komentarai (2)