Nelabai isivaizduoju sito maco 2-0 i viena,ar kita puse.Rusas ant bangos,bet neaisku,kaip pas ji su jegom,zaidzia jau puse menesio,vos ne kas antra diena,bet su tokiu zaidimu,kuri demonstruoja,seta pries dabartini Ciliciu tikrai pasiciups,kaip ir vakar Copil.Bet ir Ciliciu nepescias,gal po Wimbldono soko jau bus pakankamai atsigaves,kad sukovotu su geroj formoj esanciu Khacianovu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)