EPL. Evertonas pirmam ture susitiko su vilkais ir cia buvo galimai dviej usezono issisokeliu susitikimas, abi komandos paliko gera ispudi, evertono islaidavimas tokiems zaidejjams kaip Richarlisonas pradejo duoti vaisius nuo pirmo turo ir manau jei ne raudona kortele ir ten Irisai butu pasieme pergale su 3 kofu pries rungtynes. Galima laukti kitu naujoku debiuto, pvz Mina, kadangi Jagielka del raudonos korteles out. Labiausiai noreciau akcentuoti del Evertono i treneri, su silpnesnio rango komandomis itkrai dare kartais stebuklus, todel dabar turint tokiu irankiu galima laukti dideliu rezultatu. Del Southamptono pirmam ture as tikejausi daugiau ir nudegiau, Hughes vel zaidzia savo nuobodu ir pasenusi futbola ir svieciasi vel tikimybe kova tiesiog del islikimo, nors komanda man simpatiska. Tiesiog Hugghes niekaip daugiau netempia .
- Balsų: 11
Komentarai (0)