Danijos taure lyngby praeitame sezone buvo 1 divizijono komanda kuri buvo patranku mesa vidutiniskai prasileisdavo po 3 ivarcius ir iskrito i 2 lyga bet dabar atrodo kad susitvarke nauji zaidejai ir treneris gynyba tikrai jau nebetokia kokia buvo praeitame sezone si sezona pradejo neblogai 2 varzybos is kuriu tik 1 ivarti prasileido nykobing jau eiline 2 lygos komanda kuri suzaide jau taipat 2 varzybas ir kolkas islaike tuscius vartus abi komandos si sezon skyre demesiui gynybai tai manau siandien bus labiau gynybinis zaidimas
- Balsų: 0
Komentarai (0)