Svitolina grizta po ilgesnes pertraukos i kortus, buvo patyrus fiasko Wimbli ir dabar vel bandys isivaziuot, vis del to 5 WTA rakete. Rumune Buzarnescu M. jau gerokai persokus bamba paskutiniu metu ir jai jau pats laikas butu kristi, juo labiau, kad rumune jau antra savaite be pertraukos losia, be to praeita savaite dar ir dvejetuose toli ejo. Be to ir servas, ypac pirmas geresnis Svitolinos, turetu rumunei ir nuovargis jau pasireiksti.
- Balsų: 0
Komentarai (2)