Na Sūduva jau ne kartą įrodė,jog sugeba gerai gintis ir nėra patranku mėsa, su didele sėkme gali praeiti ir antrąjį etapą. O statymas yra labiau orientuotas į pirmąjį kėlinį,kai Sūduva dar nebus tokia pavargusi ir sugebės gerai atsimušinėti. Manau,jog visi įvarčiai kris antrame kėlinyje. Tikiuosi,jog Marijampolė parodys savo "kiaušus" ir išsiveš bent lygiąsias.
- Balsų: 6
Komentarai (2)