Apoel labai prastai pradėjo rungtynes Marijampolėje. Atostogavo pirmas minutes, tačiau paskui pasigavo žaidimą ir Sūduva nesukūrė nieko. Kipre mes matėm kitokį vaizdą ir ten Apoel žaidė jau daug geriau. Sūduva tik ginasi ir šiandien jų tikslas praleisti kuo mažiau. Nesitikiu, kad jie gali mušti, o iš Zvezdos laukiu 2-3. Manau, kad jau pirmam kėl Zvezda muš ir muš gal net greitą įvartį. Juos laikau rimtesniu oponentu Sūduvai už Apoel. Manau, kad jie pasimokys iš Apoel klubo klaidų ir sau susikurs kiek lengvesnį kelią. Ypač, kai pirmas mačas namuose. Įvarčiai abejose rungtynių pusėse.
- Balsų: 2
Komentarai (0)