Siandien Rumunai zais su seiminikais Vokieciais,Vokieciai kiek solidesne komanda nei Graikai,plius namie tad motyvacijos neturi trukti.Rumunijos rinktines lygis yra zemiausias turbut visame turnyre ir nera labai ka plestis.Gaila jau foros labai sukilo galia buvo pasiimti -30.5 ir maziau fora,dabr jau 33,kai kur jau ir 36,fora jau labai didele.Betsafe galima pasiimti -32.5 fora, WilliamHill yra ir -31,5su padoriu kofu.Jei Vokieciai po dvieju pergaliu neatsipalaiduos ir zais padoriai visus 4k turi kabint fora,bet po dvieju pergaliu iseiles bijau,kad neatsipalaiduotu per daug ir nepasijaustu jau cempionato lyderiais ir Rumunai jiems nevarzovas,vis delto cia jaunimas.Paimkite smulkiau Voketijos -32.5 fora , jei rasite ir -31,5 ir vakare pasekite rungtynes live, jei tampysis labai ant foros ir zais ant tu 30 tasku,nelaukite 4k,pasidrauskite,nes fora didele ir gale Vokeciai gali atleist.
- Balsų: 5
Komentarai (0)