Nole kaip ir andersonas yra išsunktas ir čia visko tijrai gsli būti. Anderson tvirtai laiko savo padavimą ir nors raliuose silpnesnis,tačiau bent jau setą ar pliusinę gali pasiimti. Nolei pasisekė su Nadaliu,kad jis lemiamomis akimirkomis nerealizavo savų šansų. Spėčiau,jog visgi nole laimės 3-1,bet pliusinė eis su vėju.
- Balsų: 4
Komentarai (0)