Hammarby yra stipriausia ir tuo paciu rezultatyviausia sio sezono lygos komanda nes ju puolimas yra nesustabdomas ir ypac namuose kur imusa po beveik vidutiniskai 3 ivarcius per varzybas. Bet tuo paciu jie ir gynyboje nezaidzia labai stipriai kai turi toki puolima. Ostersunds gynyba irgi silpna ir turetu nuo Hamamrby praleisti nemazai ivarciu bet pries pertrauka jie buvo igave labai stipria forma puolime ir imuse net 10 ivarciu per paskutines 3 varzybas ir jeigu ta forma bet biski uzsilikus tai pridarys Hammarby daug bedu pries ju atvira zaidima. Abi komandos turetu pelnyti ivarcius o is viso varzybos turetu buti labai rezultatyvios su maziausiai 4 ivarciais. Maziausias rezultatas blogiausiu atveju man atrodo 2:1 todel bent vienas is dvieju statymas turetu tikrai buti laimetas.
- Balsų: 4
Komentarai (2)