WC U17. Malis įrodė, kad gali žaisti. Rinktinė tikrai atrodo labai neblogai ir turi labai pozityviai nuteikiančių personų. Tačiau ar Argentina blogesnė ? Sakyčiau, kad tik vietomis ir tikrai nedaug. Argentiniečiai taip pat gali žaisti visai padorų krepšinį ir namie priešintis Maliui tikrai įmanoma. Tuo labiau, kad Malio rinktinė vakar žaidė net 3 pratesimus. Gal jaunimui tai nereiškia taip daug, kaip tarkim vyresnės kartos krepšininkams, tačiau nuovargis turėtų jaustis. Argentina čia noro stokoti neturėtų, nes kaip jau minėjau, čempas namuose, todėl norėtųsi jį pabaigti aukštesne nata.
- Balsų: 7
Komentarai (4)