Vėl gi, logiškiausias čia variantas šioms abiejoms komandoms- lygiosios. Abi jau kitam etape, nebėr galvos skausmo, o ramiu žaidimu galima tiesiog apšilinėti mintimis žaidimui kitame etape. Nei kažkokia desperacija, nei bėgimas čia nebereikalingi. Taip, rusai du turus sužaidė galingai, bet abi arabų komandos gal nebuvo to lygio, kad rusų tokį žaidimą su tiek įvarčių vadinti išties galingais. Dabar gauna Urugvajų su aibe talentų, su kuriais jau reiks skaitytis aikštėje. Pralaimėjimas abiejoms komandoms kaži ar tiktų prieš aštuntfinalio kovas.
- Balsų: 9
Komentarai (0)