Abi komandos nugalėjo savo oponentus pirmame ture 1:2. Japonai turėjo žmogaus pranašumą visas varžybas ir gana sunkiai išgimdė pergalę. Tačiau Senegalas prieš visiškai nepalošiančius lenkus taip pat turėjo laimėt žymiai lengviau.
Man asmeniškai Japonų žaidimas atrodė patrauklesnis ir perspektyvesnis, todėl šiandien manau, kad jie turi nemažą šansą nugalėti. O jeigu pavyktų įmušti ankstyvą įvartį, tuomet dar labiau atsivertų erdvės Senegalo gynyboje ir bent 2 įvarčių pranašumas tada gali tapti realus variantas.
- Balsų: 17
Komentarai (0)