Daug kas sakys, kad nesąmonė, nulis logikos ir t.t. Komentarus ignoruosiu. Ispanija laimės, niekas tuo neabejoja ir jie privalo tą padaryti. Kortelės. Griovimo bus daug. Sunku tikėtis, kad gynyboje bus viskas švaru iš Irano pusės. Gali sužaisti kietai, tą turės daryti. Autobusas vartuose bus. Tačiau ir Ispanija gali bent 1-2 korteles čia susirinkti. Turi žmonių, kurie tas korteles gali pasiimti "iš lempos". Costa, Ramos ir dar keletas futbolininkų, kurie kartas nuo karto emocijas tvardo sunkiai ir korteles gauna iš nieko. Kampinių taip pat tikiuosi. Vien Ispanija gali rinkti daug. Iranui meistriškumo trūksta. Matome dažnai, kai komandoms to meistriškumo trūksta, kampiniai pilasi vien dėl noro nešti kamuolį bet kur, svarbu, kad toliau nuo savų vartų. Totalai nėra maži, tačiau prie tokio koef. verti rizikos.
Imu ir Ispanija HT 1-0 or 2-0. FT 2-0, 3-0 or 4-0 @ 3.30. GL
- Balsų: 1
Komentarai (0)