Itartinai kyla kofas uz Columbia, nors visi krauna uz jos, sveciai atrodo geros sudeties, turi geru zaideju puolime, bet siandien nebus pagrindinio Columbijos puolejo Rodriguezo, bent jau kol kas sudeti jo nesimato, cempionato startas favoritams yra labai sunkus, visi mateme ir manau visi dege su tokiom rinktinem kaip Brazilija, Argentina, Vokietija, taip pat visi laikomi favoritai laimi maximum vienu ivarciu ir daug kur tas ivartis buvo rungtyniu pabaigoje, siandien nedristu deti uz Columbia, nes visi mano isvardyti dalykai kiek numete mane nuo tos minties, manau kad geriausias variantas cia butu lygiosios, Japonaii irgi turi keleta neblogu zaideju, zinoma rinktine lygys zemesnis, bet kaip rodo praktika zemesnio lygio rinktines labiau stengesi cempionate, taigi judu su lygiom taip pat uztikrintas variantas butu x2 variantas tai kad judam su sitais dvejais.
- Balsų: 0
Komentarai (2)