Baskonia kiek nenusiseke paskutinese rungtynese namie kur isbarste tureta pranasuma. Dar 4 kelinyje turejo 7 tasku pranasuma, taciau veliau uzstrigo puolimas ir realas uz tai nubaude. Dabar vienos svarbiausiu sezono varzybu, namie. Namie baskai visada zaidzia gerai, nes palaikymas jiems diDziulis, o tai ir turetu dar labiau uzvesti komanda. Ziurint I sudetis taip pat baskai niekuo nenusileidzia, todel tokias rungtynes jie privalo istraukti.
- Balsų: 13
Abiems komandoms mačas žiauriai svarbus ir tai, jog Baskonia reikia kabintis jokio privalumo jiems nepriduoda.
Namie žaidžia gerai, užvesti komandą ir bla bla - tą mes visi ir taip puikiai žinom, bet pažiūrėkim rungtynes prieš kiek aukštesnio kalibro komandas jų arenoj ir sumoj sezone prieš beveik visus stipriausius daugiau pralaimi, nei laimi ir namie.
Dėl sudėčių - niekuo nenusileidžia? Rly? Tai jeigu sudėtys lygios, o Baskonia namie monstrai, kodėl jie nėra ryškūs mačo favoritai? Akivaizdu, kad Real sudėtis ir geriau subalansuota ir žaidėjai meistriškesni.
Nesakau, kad Baskonia negali laimėt. Gali, tačiau tokia argumentacija - tiesiog žmonių klaidinimas.