Kaip ir minėjau prieš pirmąjį mačą Vitorijoje, bus įdomu kokios linijos suvažiuos. Tad vėl turime nedidelę Realo minusinę, nors tikėjaus, kad ji išaugs bent iki 6 taškų gal net daugiau. Preituose rungtynėse dažnai realas buvo besivijanti komanda, bet galų gale stuvarkė visus reikalus, geras rungtynes sužaidė vunderkindas Dončičius. Daug nesamonių pridarė Lullas, bet svarbiausia pergalė pasiekta. Kietas riešutėlis Baskonia, įdomūs finalai, bet nemanau, jog Realai paleis dar bent vienas rungtynes, Baskonia jau prarado pora šansų užsikabint už pergales, tad nieko nesitikiu ri čia naujo.
- Balsų: 9
Komentarai (0)