Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Žalgiris - Lietuvos Rytas

06/14 18:50 BaikSpamint +7.20
2018/06/13 12:43 Žalgiris (-9.5 Handicap) @-111 8/10
 

Trečias serijos mačas.

Antrose varžybose Rytas laimėjo pelnytai, žaidė geriau, agresyviau ir nusipelnė pergalės.

Tačiau dabar serija grįžta į Kauną ir čia nebebus agresyvių sirgalių, netolerantiškų skanduočių ir žaidėjų stumdymų.

Argumentai.
1. Nusiteikimas. Antrose varžybose Žalgiris išėjo nenusiteikęs ir to negalėjo padaryti iki galo, todėl manau, kad po spyrio į užpakalį viskas apsivers.

2. Rezervai. Žalgiris turi daug žaidėjų kurie gali tempti komandą į priekį. Tiek Pangos, tiek Jankūnas dar tyli, bet manau tikrai jie dar iššaus.

3. Gynyba. Kol kas Žalgirio gynyba nebuvo gera, nei pirmose, nei tuo labiau antrose varžybose, bet ji gali susitvarkyti ir manau laikas tą padaryti.

4. Teisėjai. Nenoriu tikėt, kad teisėjai bando kažką ištempti už ausų ar pan. Tačiau tiek pusfinaliuose, tiek finale Lietuvos "geriausi" teisėjai daro tiek klaidų visų komandų atžvilgiu, kad visos komandos nuolat siunčia skundus. Epizodų traktavimas kiekvieną ataką skiriasi - vieną ataką bauda, kitą ne, tai žaidėjams apsunkina žaidimą, nes jie nebežino kada kas galima, todėl tai įtakoja varžybas.
Realiai norėčiau, kad komandų skundai būtų viešinami ir LKL turėtų juos viešai išnagrinėjus atsakyti, nes kol kas teisėjai jaučiasi nebaudžiami. Visi pamenam turbūt skardinių lietų Halėje, bet turbūt niekas nepamena, kad po tų varžybų teisėjai licenzijų neteko, nes buvo pripažinta kad nulėmė rungtynes, bet nors ir buvo nubausti, tai rungtynių rezultato nepakeitė.
Aš paprasčiausiai noriu, jog sumažintų klaidų skaičių ir leistų komandoms žaidžiant išsiaiškint ir kad laimėtų stipriausi.

Gerų visiems varžybų!

  • Balsų: 13
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

BaikSpamint

Padėkų: 7

Sekėjų: 5

  • Unitai -1.44
  • ROI -0.17%
  • W% 49.12%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 114
  • Unitų atspėta: 846.56
  • W-L-T : 56-58-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.44
  • Unitų spėta: 848.00
  • Vid. koeficientas: 148.4
 

Unitų pokytis

104-2-8-14-202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • Nu jo cia grazu kas vyksta,jasikevicius uz ta savo bauda 600euru galima sakyt nusipirko teisejus.
  • BaikSpamint Manau ir dabar jis, kaip ir dauguma kitų laikytųsi tos pačios nuomonės, kad Lietuvos kyga su lietuviais teisėjais.
    Tai nereikia myzti
  • carmelo1 Jasikeviciui siulau prisiminti. basketnews.lt/news-97422...us-turetu-buti-geda.html
    Manau ir dabar jis, kaip ir dauguma kitų laikytųsi tos pačios nuomonės, kad Lietuvos kyga su lietuviais teisėjais.
  • Jasikeviciui siulau prisiminti. basketnews.lt/news-97422...us-turetu-buti-geda.html
  • BaikSpamint Kalbama manau todėl, kad tiek siunčiant oficialius skundus, tiek kitais būdais "legaliais" kreipiantis LKL niekad nieko nesiima ir tos pačios klaidos kartojasi. Todėl Šaras manau ir kalba. Iš principo aš už kalbėjimą ir epizodų viešą aiškinimą ypač iš LKL pusės. Nebūtinai Šaro, Bet ir kitų LKL trenerių, nes mano manymu teisėjavimo lygis vietomis aukštas, na bet kartais tai tikrai labai abejotinas. Dėl to juk nuo kito sezono nebegrės baudos už teisėjų kritiką, tai gal daugiau bus kalbama ir teisėjai nebesijaus tokie nebaudžiami.
    Na palaikant viena ar kita puse visada izvelgiam visi kazkokiu abejotinu svilpuku i musu palaikomos komandos puse,bet tai juk yra normalu,teisejai buna prie pat ir mato geriau ir su patirtim,neleidzia bet ko teisejaut,todel abejot ju patikimumu as kazkaip neturiu pagrindo ir manau kad jie pakankamai gerai atlieka savo darba,kazkokio tendencingo svilpimo vieniem ar kitiem bent jau neizvelgiu.
  • majoras Ivairiai gali but kiekvienas su savo nuomone,manoji yra tokia gal kazkas tam pritaria tai jau kita nuomone,bet man atrodo gan keista kai konferencijoj daug yra kalbama apie prasta teiseju darba,kai tam yra inspektoriai rungtyniu kurie tai vertina,ir tai yra ne saro kompetencijoj,vel gi sakau tai ka galvoju nepalaikydamas nei zalgirio nei ryto.
    Kalbama manau todėl, kad tiek siunčiant oficialius skundus, tiek kitais būdais "legaliais" kreipiantis LKL niekad nieko nesiima ir tos pačios klaidos kartojasi. Todėl Šaras manau ir kalba. Iš principo aš už kalbėjimą ir epizodų viešą aiškinimą ypač iš LKL pusės. Nebūtinai Šaro, Bet ir kitų LKL trenerių, nes mano manymu teisėjavimo lygis vietomis aukštas, na bet kartais tai tikrai labai abejotinas. Dėl to juk nuo kito sezono nebegrės baudos už teisėjų kritiką, tai gal daugiau bus kalbama ir teisėjai nebesijaus tokie nebaudžiami.
  • BaikSpamint Na man tiesiog keista, kai tiek aš sakau kad į visas puses klysta, tiek tu tą patį sakai, bet iš kažkur atsirado komentaras neigiamas Šaro ir Žalgirio atžvilgiu.. Tiesiog atrodo, jog pamatot Žalgiris ir teisėjai ir iškart tiesiog privalot komentuot neigiamai..
    Ivairiai gali but kiekvienas su savo nuomone,manoji yra tokia gal kazkas tam pritaria tai jau kita nuomone,bet man atrodo gan keista kai konferencijoj daug yra kalbama apie prasta teiseju darba,kai tam yra inspektoriai rungtyniu kurie tai vertina,ir tai yra ne saro kompetencijoj,vel gi sakau tai ka galvoju nepalaikydamas nei zalgirio nei ryto.
  • majoras Gal tu netaip supratai,cia tiesiog buvo mano nuomone,nenukreipta visiskai pries tave,tiesiog issakiau ka manau del tos saro kritikos teisejams,neturejau jokiu planu cia uzstumt ant taves ar kazka tokio,tiesiog taip gal supratai.
    Na man tiesiog keista, kai tiek aš sakau kad į visas puses klysta, tiek tu tą patį sakai, bet iš kažkur atsirado komentaras neigiamas Šaro ir Žalgirio atžvilgiu.. Tiesiog atrodo, jog pamatot Žalgiris ir teisėjai ir iškart tiesiog privalot komentuot neigiamai..
  • BaikSpamint Bet kai aš įvykio analizėje pasakiau, kad pilna klaidų į visas puses, tai kodėl reikėjo užsipult? Turi kažkokią neapykantą Šarui ar kažką panasašus, kad būtinai reikėjo taip komentuot, kai pritari nuomonei, bet iš principo š*** pili? Nesuprantu aš tokių sirgalių.
    Gal tu netaip supratai,cia tiesiog buvo mano nuomone,nenukreipta visiskai pries tave,tiesiog issakiau ka manau del tos saro kritikos teisejams,neturejau jokiu planu cia uzstumt ant taves ar kazka tokio,tiesiog taip gal supratai.
  • majoras Tai ta ir turejau omenyje,jog klaidu yra ir i viena ir i kita puse,bet nieks to nesureiksmina taip savaime suprantama jog klaidu neisvengsi,taigi tiesiog nusiuncia savo skundus,jog kita karta gal atsizvelgs kitaip toj situacijoj ir tiek.
    Bet kai aš įvykio analizėje pasakiau, kad pilna klaidų į visas puses, tai kodėl reikėjo užsipult? Turi kažkokią neapykantą Šarui ar kažką panasašus, kad būtinai reikėjo taip komentuot, kai pritari nuomonei, bet iš principo š*** pili? Nesuprantu aš tokių sirgalių.
  • BaikSpamint Išsikalbėjai? Iškart geriau pasiadarė? Nepamiršk kad ir Neptūnas ir rytas skundus dėl teisėjavimo siuntė LKL, daug kas nepatenkintas blogu teisėjavimu. O klaidų tikrai daug į visas puses.
    Tai ta ir turejau omenyje,jog klaidu yra ir i viena ir i kita puse,bet nieks to nesureiksmina taip savaime suprantama jog klaidu neisvengsi,taigi tiesiog nusiuncia savo skundus,jog kita karta gal atsizvelgs kitaip toj situacijoj ir tiek.
  • majoras Tie teisejai niekam ir neuzkliutu jei jasikevicius nesneketu kazko is oro apie savo 50/50 svilpuku kurie panagrinejus vien 4 tokie svilpukai buvo i zalgirio puse,bet jis randa prie ko prikibt ir skleidzia sia visiskai nepagrista kritika teisejams.
    Išsikalbėjai? Iškart geriau pasiadarė? Nepamiršk kad ir Neptūnas ir rytas skundus dėl teisėjavimo siuntė LKL, daug kas nepatenkintas blogu teisėjavimu. O klaidų tikrai daug į visas puses.
  • Tie teisejai niekam ir neuzkliutu jei jasikevicius nesneketu kazko is oro apie savo 50/50 svilpuku kurie panagrinejus vien 4 tokie svilpukai buvo i zalgirio puse,bet jis randa prie ko prikibt ir skleidzia sia visiskai nepagrista kritika teisejams.