Trečias serijos mačas.
Antrose varžybose Rytas laimėjo pelnytai, žaidė geriau, agresyviau ir nusipelnė pergalės.
Tačiau dabar serija grįžta į Kauną ir čia nebebus agresyvių sirgalių, netolerantiškų skanduočių ir žaidėjų stumdymų.
Argumentai.
1. Nusiteikimas. Antrose varžybose Žalgiris išėjo nenusiteikęs ir to negalėjo padaryti iki galo, todėl manau, kad po spyrio į užpakalį viskas apsivers.
2. Rezervai. Žalgiris turi daug žaidėjų kurie gali tempti komandą į priekį. Tiek Pangos, tiek Jankūnas dar tyli, bet manau tikrai jie dar iššaus.
3. Gynyba. Kol kas Žalgirio gynyba nebuvo gera, nei pirmose, nei tuo labiau antrose varžybose, bet ji gali susitvarkyti ir manau laikas tą padaryti.
4. Teisėjai. Nenoriu tikėt, kad teisėjai bando kažką ištempti už ausų ar pan. Tačiau tiek pusfinaliuose, tiek finale Lietuvos "geriausi" teisėjai daro tiek klaidų visų komandų atžvilgiu, kad visos komandos nuolat siunčia skundus. Epizodų traktavimas kiekvieną ataką skiriasi - vieną ataką bauda, kitą ne, tai žaidėjams apsunkina žaidimą, nes jie nebežino kada kas galima, todėl tai įtakoja varžybas.
Realiai norėčiau, kad komandų skundai būtų viešinami ir LKL turėtų juos viešai išnagrinėjus atsakyti, nes kol kas teisėjai jaučiasi nebaudžiami. Visi pamenam turbūt skardinių lietų Halėje, bet turbūt niekas nepamena, kad po tų varžybų teisėjai licenzijų neteko, nes buvo pripažinta kad nulėmė rungtynes, bet nors ir buvo nubausti, tai rungtynių rezultato nepakeitė.
Aš paprasčiausiai noriu, jog sumažintų klaidų skaičių ir leistų komandoms žaidžiant išsiaiškint ir kad laimėtų stipriausi.
Gerų visiems varžybų!
- Balsų: 13
Komentarai (13)