Niekaip nesinori tikėti, kad SIG praloš seriją. Šiandien do or die mačas ir jie privalo sužaisti geriau. Komandą tą padaryti tikrai gali ir yra gana aukšto kalibro. Lygių skirtumas vis tik yra, tačiau SIG sužaidė du tiesiog tragiškus mačus paeiliui. Šiandien dar vieno tokio nesitikiu ir manau, kad seriją pavyks lyginti SIG ekipai. Koef. vis dar vertas dėmesio, nors kiek jau pakritęs.
- Balsų: 4
Komentarai (0)