Halep nereali grajoke, taip kaip siandien atrode 2-3 seta manau drasiai tokio zaidimo uztektu, kad laimetu garosa. Kerber irgi labai gerai atrode, tiesiog halep buvo geresne. Man su tokiu kofu simonos nepamegint butu keista. Kitoj pusej ispane, jos zaidimo nemaciau sitam turnyre apart siandien keliu akimirku is mashos matcho, na trodo gerai, bet halep man uztikrintesne overall zaideja.
- Balsų: 22
Komentarai (6)