Aikštės šeimininkai turi blogiausią gynybą lygoje. Svečiai taip pat ginasi ne aukščiausiame lygyje. Ir tolokai gražu nuo to. Tačiau puolime abi žaisti gali tikrai labai gerai ir realizacija yra gan aukštame lygyje. Šiandien taip pat tikiuosi to pratesimo, įvarčių iš abiejų klubų. Manau, kad laimės Vitoria, tačiau ir svečiai sugebės mušti. Spėčiau 2 ar 3-1, bet renkuosi kiek mažesnio pralaimėjimo variantą. Asmeniškai ir tokio koef. užtenka.
- Balsų: 0
Komentarai (0)