Pažiūrėsim ar belgams mačas su portugalais nebuvo toks geras atsitiktinai ar tiesiog dar trūksta laiko ir reikia daug darbo. Pagal sudėtį belgai yra viena iš ryškesnių šalių futbolo žemėlapyje ir būtent WC aš labiausiai domiesiuos turbūt žaidimų. Rinktinė turi fantastišką puolimo mašiną, tačiau gali ir gintis ir kamuolį palaikyti. Šiandien, kai laiko iki čempionato praktiškai neliko, tikiuosi gan nemažo susikaupimo ir gal jau šiokių tokių detalių, kurios ruošiamos būtent čempionatui. Varžovas Egiptas.. Slogus. Tikrai slogus žaidimas, kai nėra Salah. Taip, jis nėra pusė ar daugiau komandos, tačiau atrodo, kad jo žvaigždė prideda daug ir komandoms draugams. Neteko daug matyti pačio žaidimo, bet rezultatai kalbą patys už save. Žiūrėjau viena akim mačą su kolumbija, kur Egiptas niekuo neišsiskyrė. Nepraleido su didele sėkmės pagalba, o patys vos 1 kartą smūgiavo į vartų plotą. Manau, kad belgai šiandien gali pervažiuoti egipto rinktinę ir pasikelti sau nuotaiką prieš WC.
- Balsų: 7
Komentarai (2)