Manau, kad įvarčių šiandien galima laukti. Rumunams tai paskutinės draugiškos. Tuo tarpu Suomijai pirmos nuo kovo. Rumunai namie, sold out stadione, todėl vargu ar rumunai čia ginsis. Bandys atakuoti, mušti. Tuo labiau jie gali tą daryti. Tuo tarpu patys suomiai puolime taip pat nėra visiškai mediniai, gali įmušti ir manau tą šiandien darys. Spėju 2-1 HW
- Balsų: 0
Komentarai (1)