Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2018/06/04 23:32 Daugiau (3.5 setu) @160 10/10
 

Nenuvertinciau Italo, kuris ketvirfinalyje tikrai atsidure iveikdamas labai pajegius gruntininkus, kaip Goffin, Careno Busta, todel dabar turetu buti stipriai motyvuotas nesustoti, o Djokas tikrai vis dar yra pazeidziamas nors ir rodo atsigavimo zenklus. Tokiuose etapuose visko gali nutikti, o Italas nugvelbti bent seta nuo Djokoviciaus mano nuomone yra daugiau nei pajegus.

  • Balsų: 22
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

haken

Padėkų: 65

Sekėjų: 27

  • Unitai 78.02
  • ROI 1.57%
  • W% 51.71%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 531
  • Unitų atspėta: 5084.02
  • W-L-T : 272-254-5
  • Vid. unitų skaičius: 9.43
  • Unitų spėta: 5006.00
  • Vid. koeficientas: 107.3
 

Unitų pokytis

9084787266602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (18)

  • Nereikia noret, kad visa matcha zaistu auksciausiu lygiu
  • Pavargo turbut
  • Kas ten daros? Nustojo italas zaist? 😄
  • HardAxe O jei sito ne - pralos. 😄 kodel sakai iskart perlaus bent seta paemes?
    Durnelis yra italas, o ir djokas pasitikejimo daugiau igaus bei patirties pas ji daug , daug daugiau tokius grajus perlauzti
  • Dabar isvis cia lyst jokios value. Djoko kofas ryskiai per mazas ir nepamirskim kad jam dabar 3 is eiles setus reikia imt. O del Italo jau velu ji gaudyt kai startas 9kof buvo
  • haken Jei ims sita seta Djokas, tai laimes ir graju
    O jei sito ne - pralos. 😄 kodel sakai iskart perlaus bent seta paemes?
  • RockyBalboa Uz toki kofa koki duoda man dzoko isvis atrodo neapsimoka imt , labai jau maza duoda, o cehinato zveriskai atrodo
    Jei ims sita seta Djokas, tai laimes ir graju
  • Uz toki kofa koki duoda man dzoko isvis atrodo neapsimoka imt , labai jau maza duoda, o cehinato zveriskai atrodo
  • Ciumpam Djoka live😡
  • RockyBalboa Cechinato nuo fixerio duonos iki gan rimto grajoko😄D
    Uzuodziu choke is italo puses 😄D
  • Cechinato nuo fixerio duonos iki gan rimto grajoko😄D
  • goldenzopicks Italas siandien virs galimybiu varo.
    Kaip minejau tokiuose etapuose tokie zaidejai atsidure ne bereikalo, o ir visam turnyre jis gerai juda ir neveltui jau namo issiunte tokius zaidejus kaip Goffin ar Busta. Cia reikia tiketis, kad nepraras galvos Djokas ir paciups bent seta, o tada igaves pasitikejimo dar i graju gali grizti
  • Italas 3:0 padaris ir bus basta
  • Tik ziurek kad i atvirkscia puse nebutum nuprognozaves, butu abydna 😄. Pats asmeniskai italai pradzioj su 5.76 paemiau negaliu patiket kaip jis gerai juda siandien
  • Italas siandien virs galimybiu varo.
  • Some4u Roland Garose dar nera kortu su uzdengiamu stogu,nezinot?Nes atsimenu pries kokius 5 metus buvo surinkti parasai tenisininku,kad juos padaryt ,Federer juos iteike organizatoriams
    Jei neklystų kitais metais jau bus? Ar tai šiemet pradėjo statyti kažką
  • Roland Garose dar nera kortu su uzdengiamu stogu,nezinot?Nes atsimenu pries kokius 5 metus buvo surinkti parasai tenisininku,kad juos padaryt ,Federer juos iteike organizatoriams
  • 3-0 Djokovic