Nenuvertinciau Italo, kuris ketvirfinalyje tikrai atsidure iveikdamas labai pajegius gruntininkus, kaip Goffin, Careno Busta, todel dabar turetu buti stipriai motyvuotas nesustoti, o Djokas tikrai vis dar yra pazeidziamas nors ir rodo atsigavimo zenklus. Tokiuose etapuose visko gali nutikti, o Italas nugvelbti bent seta nuo Djokoviciaus mano nuomone yra daugiau nei pajegus.
- Balsų: 22
Komentarai (18)