Manau tiek kaip ir pirmoje taip ir antroje poroje prireiks visu 3 mapu. Labai daznai sios komandos zaisdamos bo3 neapsieina su 2 mapais ir dazniau prireike visu 3. Todel nemanau, kad siandien apsieis su 2 mapais ir vel.
- Balsų: 0
Manau tiek kaip ir pirmoje taip ir antroje poroje prireiks visu 3 mapu. Labai daznai sios komandos zaisdamos bo3 neapsieina su 2 mapais ir dazniau prireike visu 3. Todel nemanau, kad siandien apsieis su 2 mapais ir vel.
Komentarai (0)