Manau, kad šiandien galima laukt ir 20 ar daugiau taškų pranašumo iš Žalgirio. Nėra ko laukti, šiandien reikia baigti seriją i ramiai laukti savo oponento finale. Visiems suprantama, kad Žalgiris yra galva aukščiau už visus LKL klubus ir Lietkabelis ne išimtis. Svečiai turi daug problemų ir akivaizdžiai ruošiasi kovai dėl 3 vietos. Šiandien nėra ko draskytis, todėl manau, kad Žalgiriui tai bus dar vienas lengvas pasivaikščiojimas šioje serijoje.
- Balsų: 18
Komentarai (0)