Butu nesuvokiama imt Milano nevykelius tokiam mace. Absoliuti bekiausiu komanda su tragisku treneriu neturi jokios dvasios. Brescios salyte maza ir bus sausakimsa, meistriskuma tas itin aplygina. Tokiem macam argumentu nesurasi, juos reikia pajaust. O entuziazmas ir energija junatama tik is siandienos namu, kuriuos matau skraidancius po aikste
- Balsų: 11
Komentarai (3)