Na Rusijos komandai jau pats laikas issaut,kolkas isvargtos dvi pergales ir tai visai nepanasu i cempioniska krepsini,kova su grupes autsauderemis turetu buti rusems lengva kova ir manau pirmasis ju overis,juolab ,kad Graikes italems leido imesti 65taskus,tai nepanasu i pavyzdinga ginyba,beto jau trecia diena kaip zaidziama,turetu jaustis nuovargis.
- Balsų: 0
Komentarai (0)