Pangos įmesti du tritaškius yra vieni juokai. Kas labiausiai patinka, kad prametus 2 jis nebijo mesti trečio, kaip buvo rungtynėse su Oly antradienį pirmame kėlinyje. Nors šioje serijoje nedemonstruoja ypatingo taiklumo iš toli (6/16), tačiau savo progas turi. O šiandien jos gali būti dar geresnės. Kodėl? Antradienį Žalgirį į pergalę vedė Jankūno ir Davies tandemas, kurie kartu pelnė 31t, t.y daugiau nei trečdalis komandos taškų. Nuo suolo efektyviai taškus rinko ir Kavaliauskas, kai per 10min pelnė 7. White įmetė irgi 5. Priekinė linija suvertė 43t, t,y daugiau nei pusė. Net neabejoju, kad šiandien Oly trenerių štabas skirs ypatingą dėmesį priekinei linijai, o tada visi žinome, kad atsiranda erdvė atakuoti iš toli. Pangos neretai 2x2 žaidžia per Oly komandos centrus. Militinov - lėtas, Mclean - dažnai pasikylsta gynybos sistemoje. Norint apdengti Žalgirio aukštaūgius, jų centrai turės kuo mažiau išsikeitinėti. Kuo mažiau išsikeitinės, tuo daugiau laisvės turės Pangos. Mano manymu, čia lengvas overiukas.
Sekmės.
- Balsų: 1
Komentarai (1)